Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belépni az...

Miért nem tudok belépni az instagramba?

Figyelt kérdés
Ha megpróbálok belépni azt írja, hogy ilyen felhasználóhoz nem tartozik fiók. Próbáltam megváltoztatni a jelszót (ahol a felhasználónevemet adtam meg és úgy küldte a linket) de így sem jó. Olvastam, hogy valaki próbálkozott más jelszavakkal és egy idő után azt írta neki, hogy rossz jelszó és így már utána be tudott lépni, de már kb. egy órája próbálkozom. Biztos, hogy jó a felhasználónevem, ellenőriztem más profilján.

2018. márc. 25. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
próbálj meg a felhasználó helyett email címet írni, hátha azzal beenged
2018. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra is azt írja sajnos.
2018. márc. 26. 11:31
 3/3 anonim válasza:

Elég sokan írták már, hogy nem tudnak belépni. Valami tiltás lehet az Instagram részéről, viszont többeknek egyik napról a másikra megoldódott a probléma.


Addig kipróbálhatsz valamilyen VPN szolgáltatást (pl. CyberGhost-ot letöltöd) és azzal mennie kell. A legutoljára beállított jelszóval próbálj majd belépni.

2018. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!