Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy SD-kártyám, amit a...

Van egy SD-kártyám, amit a telefonom nem fogad be, és azt akarja, hogy formázzam, de akkor töröl minden adatot. Hohy lehet lementeni a képeket, videókat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Telefonba nem lehet idegen kártyát beletenni.
2018. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eleve a telefonba volt, csak gyári visszaállítás miatt kivettem...
2018. ápr. 10. 17:03
 3/8 A kérdező kommentje:
És a számítógépre is rá tudom csatlakoztatni az SD-t mert van adapterem, de ott is sérültnek írja ki, és törölni akar róla mindent.
2018. ápr. 10. 17:04
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha sérült, akkor nem tudsz mit tenni, formázni kell, attól talán rendbejön, bár előbb-utóbb úgyis gond lesz vele, szóval én ebben nem hiszek.
2018. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor a kártyára mentesz anyagot, azt a telefon megcímzi, mert másként nem találja meg. Most a gyárival törölted az összes címzést.

De jó is, hogy ez most így előjött, mert én eddig amikor gyáriztam, sosem vettem ki a kártyát. És nem is bántotta.

2018. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor kénytelen vagyok bevinni Pestre, hogy leszedjék az adatokat...
2018. ápr. 10. 17:41
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én világ életemben mindig kivettem az SD kártyát új telefonnál, vagy gyári visszaállításnál, sosem volt gond belőle és semmi köze nincs is hozzá.

Alapvetően persze, hogy azt akarja, hogy formázd le, mert más eszköznek a fájljai vannak rajta, azok könyvtárai, így pedig létrehozza a saját verzióit és úgy tud működni.

Ha ezt nem teszed meg, akkor előfordulhat, hogy hibásan fog működni egy-egy funkciónál, de ez nálam még sosem okozott gondot.

2018. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálad lehet, de így nem is veszi be a sd-t, éw használni se tudom. De találtam egy megoldást, lementik nekem majd az adatot Pesten.
2018. ápr. 11. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!