Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyikre ruházzak be, hogy...

Melyikre ruházzak be, hogy jobban fussanak a játékok? Többi lent *_-

Figyelt kérdés

Na szóval, gép felújítás előtt vagyok és nincs túl sok pénzem. Vagy videó kártyát vagy alaplapot és processzort cserélek egyszerre a kettő nem megy nem lenne elég a pénzem -_- Jelenlegi konfigom: Nvidia Geforce GT740-videókártya

Gigabyte h81M-S2V-alaplap

Intel Pentium G3460 processzor

Gondoltam ha videó kártyát cserélek ilyet veszek: [link]

Ha meg alaplapot és procit akkor meg ezeket: [link] -proci

[link] -alaplap


Légyszii segítsetek



2018. ápr. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
hat en alaplaphoz hozadobnak egy 10est és akkor azt-de nem m1 h mikkel jatszol..
2018. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pl. Far Cry 5
2018. ápr. 20. 16:50
 3/4 anonim válasza:

I3 8100 nem megy bele h110-es lapba H310 a min amibe bele megy! Illetve a normális GTX 1050 nem éri meg újonnan használtan max 26-28 ezret ér újonnan max 37-et érne mert nem sokkal drágábban ott van az 1050 Ti


Prociból ezek közül válasz amelyikre lesz kereted:

[link]


[link]


[link]


A g5600 is súrolja alulról az i3 8100-at meg a g5500 sem sokkal gyengébb ! De jövőre nézve azért inkább az i3 8100-át ajánlom a 4 mag miatt! De az amit mindennel jobban ajánlok ha több pénzed van a Ryzen 3 1300x ha kevesebb a Ryzen 3 1200

[link]


[link]


Alap lapnak ha AMD procik közül veszed valamelyiket akkor ez: [link]


Ha intelt akkor ez: [link]


Ram-ot valtanod kel ddr4-re mert ehez a foglalathoz már csak ddr4 ram mehet: [link]


Vga-nak pedig ez: [link]

2018. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Juj köszii a választ! :) gondolkodok már egy ideje azon hogy AMD procit veszek, igazából már szinte biztos vagyok benne
2018. ápr. 23. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!