Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik magyarországi bankot...

Rozsdás Rákolló kérdése:

Melyik magyarországi bankot ajánlanátok szívesen általános lakossági számlavezetésre? (gondolok itt legkisebb számlavezetési díjak stb, nem lehúzos, mint az otp)

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bankban, hanem csomagban kell gondolkodni, és az ideális csomag minden embernél más. Raiffeisent, Erstét mindenképp nézd meg.
2018. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem OTP van, igazából maximálisan megvagyok elégedve a díjakkal ezért sem szoktam különösebben figyelgetni.

Utoljára tavaly néztem meg, a legjobb ajánlat az -400Ft/hó volt díjakat illetően.

Ennyit meg nem ért nekem az, hogy most mindenhol mindent cseréljek le.

2018. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bankmonitor.hu
2018. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a CIB online számlacsomagja vált be, biztonságos a hozzáférés, ingyen utalok, leginkább online fizetek, szóval nekem ez megfelel, a csomag már kifutott, aki nem váltott, azoknak megmaradt, de vannak újabb csomagok is, az egészhez igénybe lehet venni utazási védelem utasbiztosítást, aminek kedvező éves díja van, én szeretek utazni, így nekem ez nagyon megéri.


Egyébként a saját pénzkezelési szokásaidat figyelembe véve válassz, elsősorban csomagot, aztán ha több banknál is van hasonló, akkor hasonlítsd össze a különböző pénzintézetek ajánlatait.

2018. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden bank lehúz valahol, ha nem a számlavezetési díjjal, akkor másvalamivel, de nekem eddig az mkb a legbarátságosabb. Igaz, én vállalkozói számla mellé kaptam egy évig ingyenes lakossági számlát, de szerintem érdemes utána nézni. Egyébként is jófejek az ügyintézők, elmondanak minden részletet és segítenek a számodra legideálisabb ajánlatot kiválasztani.
2018. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!