Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok mondani nekem hasonló...

Tudtok mondani nekem hasonló hangszórót mint a JBL Boombox?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék venni egy Bluetooth-os hangszórót, és nagyon sokkalom ezért a pénzt, mert gondolom azon az áron (140-150ezer ft) akár sokkal jobbat is kaphatok.

2018. máj. 3. 19:09
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
Én lehet, hogy ennyiért inkább vennék két Xtreme-t és a linkkel sztereóba kötném...
2018. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezek a hordozható hangszórók nagyon magas áron vannak és sokkal komolyabbat lehet venni olcsón a házba. Kipróbálgattam hangszórókat és 60-100 ft között amelyik nagyon jól szól és olcsóbb mint a Boombox az szerintem a Harman GO (ez a drágább de nagyon űtősen szól élőbe és jól is nézz ki) a másik a Harman Onyx 4 (ez a olcsóbb és ez is rendkívűl jól szól).
2018. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
60-100 ezer Ft*
2018. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ennyiert vehetsz egy braver xxl vagy egy monster boomboxot ezek a legjobbak amiket mo.n is kaphaptsz .Monster 90e asszem de nagyon jo garanciat adtak ra a braver 120 e nagyobb mint a monster és kenterbe veri a jblt mondjuk sulyba kicsit nehez.Helyedben ebbol a kettobol valasztanek magasabb hang minoseg es joval megbizhatobbak.
2018. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!