Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen véleményetek van az...

Milyen véleményetek van az otthoni IPL szőrtelenítőgépekről? Érdemes venni? Ha igen milyen márkát? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 17:07
 1/3 anonim válasza:
Ha sötét a szőröd és világos a bőröd, akkor mindenképp. Bár ha jól tudom, már világosabb szőrre is van alternatíva, csak az valószínűleg drágább. Ha gép vs szalonon gondolkodsz, akkor gép. Jobban megéri, de persze csak akkor ha olyat veszel, ami hat is. (Nekem Silk'n Jewel XL van, kb fél éve használom és meg vagyok vele elégedve)
2018. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nyuszikalove válasza:
Szia! Nekem silk'n glide infinitym van, kb 1 eve vettem.. jo par honapja mar nem hasznalom ezert szeretnem eladni. IPL meleltt csak borotvalni lehet viszont nekem attol csunya a labam, ezert nekem ez nem jott be, maradok az epilatornal. Ha erdekel a gep irj. :)
2018. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nyuszikalove válasza:
Kb 6. alkalom utan latszott mar az eredmenye, foltokban nem nott mar a szor. De a borotva miatt feladtam.. :/
2018. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!