Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért szélesebb a virtuális...

Miért szélesebb a virtuális képernyő, mint maga a fizikai, és ha belehet állítani, hol, és hogyan tehetem meg?

Figyelt kérdés
A képernyő baloldalán koppig megy a kurzor, viszont fent félig, jobb oldalt, és lent egészen kitudom vinni az egér mutatóját úgy, hogy ne látszódjon. Eléggé zavaró, hogy félig levágja az ablakok tetejét.

#egér #oldal #lehetőség #kurzor #mutató #kisebb #eltűnik. Fizikai képernyő #a virtuális. Hogyan #lehet megoldani #koppig
2018. máj. 21. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden monitoron be lehet állítani. A menűjébe kell belépned és ott megkeresni. (nálam pl.: "OSD Setup")
2018. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Király, köszi, nagy segítség volt. Képernyő alján lévő gombokkal navigáltam, és nekem image--> position almenüben volt. A V-position volt elcsúszva, 50 helyett 60-ra volt állítva, amint beállítottam 50-re máris előjött az ablak teteje, a jobb oldal, és a lenti rész maradt úgy ahogy, de az már nem zavaró, sőt jobb is, hogy eltudom rejteni a dolgokat, ha épp nem férek el mert annyi minden megvan nyitva. Megy a zöld kezecske, kösz még egyszer.
2018. máj. 22. 02:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészségedre!
2018. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!