Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Garanciáztatás Microsoftnál...

Garanciáztatás Microsoftnál vagy Alzánál? Világosabb folt jelent meg a kijelzőn (fekete háttéren nincs).

Figyelt kérdés

Van egy Microsoft Surface Pro 4-em amit az Alzán vettem tavaly "bontott de nem használt"-ként. 1 éve jól működik, de most megjelent egy világos volt a kijelző jobb-alsó sarka felé. Minél világosabb a háttér annál jobban látszik. Feketén egyáltalán nem. Kb 1mm átmérőjű és azon belül is a közepe a leginkább normáltól eltérő világosságú. Nem volt erősen nyomva, pláne nem azon a részen. Sérülés nem érte.


Microsoft oldalán vásárlás után beregisztráltam, ott 2019-ig írja is a garit. Érdemesebb közvetlenül MS-el intézni? Lehet egyáltalán? 5-ből 4 lépésig mondjuk nem írta hogy ne lehetne, de FedEx ponton akarja feladatni, az meg nincs BP-n a feldobott térkép alapján. Attól félek ha Alzánál intéztetném akkor valami szar ajánlatot adnának, vagy legjobb esetben visszaadnák az árát, de akkor se találok még egyszer ilyen jó áron Surface Pro 4-et (jelenleg a felbontott ugyan ilyet 130e-el többért árulják). MS-nál elvileg nem tudhatják és nem is számít hogy bontottan vettem, nem? Vkinek tapasztalatai MS vagy Alza garanciáztatás terén?



2018. jún. 5. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Végül miképpen oldottad meg a gariztatást?
2018. nov. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel laptop módban a tálca fekete és azon egyáltalán nem látszik a folt és túl sok kedvem nem volt ezzel p*csölni, belenyugodtam. Elég gáz ilyen árú terméknél, de amúgy nem olyan zavaró..de aztán lehet még vmikor meggondolom magam és mégis visszaküldöm. Van még 3/4 évem.


Egyébként prohardveren ezt a linket írták hogy ez alapján gariztatta: myservice.surface.com


De külföldi oldalakon olvastam olyanokat hogy felújított gépeket adnak ilyenkor aminek lehet hogy más baja lesz amit ők nem vettek észre vagy csak rosszabb már az aksija...

2018. nov. 6. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Hoppá. Köszi az infót. Meglepett ez amit írsz. Hogy felújított gépet kapsz ebben az esetben:S

Tervezem egy Surface vásárlását, de az ilyenek miatt nagyon bizonytalan vagyok. És egyre bizonytalanabb.

2018. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utólag jöttem rá hogy szervízelésnél elég macerás tud lenni magyarországon a dolog. Amúgy ha tényleg javítottat kapsz és valami hibával adják oda akkor küldenek másikat (a csere cseréje), szóval kellemetlen de azért mégsem annyira.


Jó nagyon a Surface Pro, szeretem de azért azóta már jött ki 1-2 nagyon hasonló gép más gyártótól. Egy pillantást lehet hogy érdemes azokra is vetni, vagy összehasonlításokat nézni. Nem akarlak lebeszélni a Surface-ről, mert tényleg jó, de nézz körül azért sztem.

2018. nov. 6. 19:01
 5/5 A kérdező kommentje:
2 év garit viszont nem ad minden cég, szóval az pozitívum
2018. nov. 6. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!