Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

ALCOR M10000 power bankot (10000mAh) tölthetek az IPhone-hoz adott hálózati csatlakozóval?

Sehol nem találtam infót hogy milyen a teljesítménye az Apple dugaljnak, a power bankot 5V/2A lehet tölteni.

2018. jún. 11. 16:05  Privát üzenet  

A válasz

Akkor sem fogja többel tölteni a megengedettnél, ha egy 5V/200A-es tápra lógatnád rá.

Ugyanis a töltő csak egy buta tápegység, aki igyekszik 5V feszültséget létrehozni. Az áramerősséget a töltendő eszköz (telefon, tablet, power bank, stb.) fogja meghatározni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. jún. 11. 16:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tölthetek télen 100ah akksit 20wos napelemmel fesz. Szabályzo nélkül? Fesz. Szabályzoval keveset ad. Lakokocsiba használt, nem indításra, kis tv re. Az akksi munka akksi.
Autórádiót szeretnék bekötni Iso csatlakozóval, de az autóbol jövő kábelek nem egyeznek a sárga-fekete -piros -kék kábelekkel. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? A kocsi Citroen Xsara
Különböző kapacitású elemeket tölthetek együtt?
Gtx 660 molex csatlakozóval?
A minap rendeltem egy WD My Passport külső merevlemezt, és nem működik. Újan rendeltem elektronikai szaküzletből,1TB;USB 3. 0 csatlakozóval. A rajta lévő LED csík sem világt,...
Van egy HYUNDAI LCD TV-m, amit hdmi csatlakozóval szeretnék csatlakoztatni a számítógéphez. De sajnos a gép nem ismeri fel. Mi lehet a probléma?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!