Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki néha a laptopom?

Miért kapcsol ki néha a laptopom?

Figyelt kérdés
Amikor töltőn van,nem kapcsol ki, szóval gondolom az aksival van probléma.Ami viszont fura,az az hogy nem mindig kapcsol ki (es nem egyből).Van hogy egyaltalan nem kapcsol ki és megy töltés nélkül szepen lassan merülgetve,ahogy kell. Viszont van hogy lehúzom a töltőről,vagy anélkül kapcsolom be és megy egy bizonyos ideig (ez lehet akár öt perc, vagy fél óra is) majd egyszercsak elsötétül és egy pillanat alatt kikapcsol.A gép fél éves sincs, aminek az az előnye hogy a garancia még érvényes az aksira, szóval küldöm is vissza,de addigis érdekelne ez vajon mitől lehet

2018. jún. 16. 06:42
 1/3 anonim válasza:
Esetleg az, hogy valamiért hamar túlmelegszik. Az enyém is volt, hogy 5-10 perc utàn kikapcsolt, akkor vettem egy laptop hűtőt alà. Azzal működött rendesen.
2018. jún. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szoktam figyelni, egyáltalán nem melegszik túl:/ mindig hideg,vagy maximum langyos levegőt fúj ki, ezért sem értem mi lehet a baja
2018. jún. 16. 07:41
 3/3 anonim ***** válasza:
még egy voks/szavazat az aksigondra… ha fél éves sincs, ahogy írod, én postáznám is vissza, azzal, hogy vagy cseréljék ki az aksit, vagy adjanak egy új laptopot...
2018. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!