Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptop monitor egyik része"l...

A laptop monitor egyik része"lejött"?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a laptop egyik részének kijöttek a csavarjai, és ami eddig mozgatta a képernyőt az nem mozog :D tudom kicsit hülyén fogalmaztam, de megköszönném ha valaki írna és el tudnám neki küldeni Facebookon hátha tud segíteni .

2018. jún. 17. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd vissza a csavarokat...
2018. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam, de egy eltűnt. És gondolom anélkül lehetetlen megcsinálni. Valahol lehet venni vajon?
2018. jún. 17. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, a világon egy olyan bolt sincs ahol csavarokat árulnának, hisz mi szükség lenne rájuk... Jó isten.
2018. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem én, tudom hogy árulnak nyugi :D de elég régi laptop, és nem biztos hogy árulnak pont ugyanolyan csavart bele.
2018. jún. 17. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az bele, dobd csak ki nyugodtan.
2018. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenféle csavart árulnak. Vegyél ki egyet, ami még megvan, és vidd el egy PC szervizbe, és kérjél olyat.. De ha megírod, hogy hányas csavar kell, küldök neked.
2018. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :)
2018. jún. 18. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!