Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Joyetech ego aio mi lehet a...

Joyetech ego aio mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Hello! Van egy fenn említett készülékem, már használgatom egy ideje(fél éve kb), eddig semmi gond nem volt vele. Ma kicseréltem a porlasztót, mivel új liquidet akartam próbálni a tartályt is kimostam óvatosan ahogy mindig. Működött is, de aztán mikor 10 perc múlva újra használni akartam, be se kapcsolt. Most az a helyzet, hogy alapjáraton semmi életjelet nem mutat, ha felteszem töltőre akkor egy pillanatra felvillan a piros szín, majd zölden villog, először lassabban hármat, majd gyorsabban ötöt. Mi lehet a gond, illetve a megoldás rá?

2018. jún. 20. 11:40
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tönkrement szerintem. Sokszor egyik pillanatról a másikra mennek tönkre.
2018. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor hogy-hogy még világit mikor töltőre teszem? Meg amúgy pontosan az történt, hogy az új porlasztó alja, a kis fém korong része konkrétan leesett és a tank alján volt, onnan szedtem ki. Nem lehet, hogy e miatt van ami van?
2018. jún. 20. 15:55
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor lehet az a baja, rakd vissza, nálam is van ilyen néha.
2018. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!