Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi esély van rá hogy egy...

Mennyi esély van rá hogy egy gitárerősítő az ebayről épen megérkezik?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 13:46
1 2
 1/11 themaster98 válasza:
4%
pontosan annyi mint annak az az esélye hogy én ma megnyerem az ötötös lottót tehát 1:55000000
2018. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
50-50% vagy igen, vagy nem
2018. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mojjo ***** válasza:
52%

Ehhh, azt hiszem, az eddigi válaszokat nyugodtan figyelmen kívül is hagyhatod. Sajnos nekem nincs ebayes tapasztalatom, szóval én sem tudom a választ - bár legalább én nem írok be valami marhaságot. Mindenesetre egy egyszerű google kereséssel sok írást találhatsz a témában:

- [link]

- [link]

- [link]


stb stb...

2018. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, KITÖL rendelted! Mert azt gondolom, tudod, hogy at ebay NEM online üzlet, hanem csak egy fórum
2018. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%

Semmi garancia nincs.

Nekem volt olyan, hogy egy 1000Ft-os cucc nem jött meg egy 99%-os eladótól.

A másik meg az, hogy hogyan csomagolja be, mert dobálják össze-vissza a cuccokat a postán pl., na erre sincs garancia.

2018. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ebay csak egy online felület, ez még nem jelent semmit.

Minden az eladón múlik, hogyan csomagolja be, milyen szállítási módot választ.


És igen, van esélye, csak te se a legolcsóbb szállítási módot válaszd. Nekem jött már meg 3 kHUF értékű többsávos digitális hangrögzítő is, sérülés nélkül.

De jött már tablet kijelzőtől a projektorlámpáig sok minden, amik mind ideértek sérülés nélkül.

2018. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

De ha nem érkezik meg, arra például van garancia.. :D kárpótol a paypal


Én nemrég gitárt rendeltemt, semmi baja nem volt. Kérdezz rá az eladónál, hogy a csomagküldő amit használ vállal-e felelősséget a cucc sértetlenségéért.

2018. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lojzi71 válasza:

Nekem eddig az Ebay-ről minden hibátlanul megjött.

De pld az Amazon kétszer is átvert, vagy is az eladó és az Amazon nem tett semmit.

Az Ebay-ről ha lemondod a vásárlást vissza kapod a pénzed. Az Amazonnál még a garanciát se érvényesítik.

A Wish pedig lassú, néha gagyi de olcsó "😂

2018. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. jún. 25. 10:22
 10/11 anonim válasza:
Schrödinger erősítője
2018. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!