Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki ismeri az Ioffer oldalt?...

Ki ismeri az Ioffer oldalt? Illetve aki már rendelt onnan annak mik a tapasztalatai? Időben megjött, jó állapotban? Stb. (ez egy ruha vevős oldal)

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:

4x rendeltem. Abból 3 lett volna saját célra. abból a 3-ból 1 nem jött meg,mondjuk számitottam rá,nem ért meglepetés és sokat sem buktam. Másik 2 cipő több mint 1,5éve megvannak, saját használatra. 1:1-be olanok mint az eredetiek.

Egy lánynak rendeltem,ő nem azt kapta amit kért,mintásat kért,minta nélkülit kapott.

Én mindig %-ot nézek,csak 98-100% eladóktól rendleek,illetve az értékeléseket is nézem + mióta árul.

Sok eladónál ki van irva a pp-al de 98%-ban azoknél nem lehet vásárolni. Tudni kell h vásárló védelem nincs,minden eladó jóindulatán mulik.

Az olal sem tesz semmit,tapasztalat.

Ennek ellenére amit én rendeni akarok még,azokat megtudom az elöző megbizható eladóimnál.

Jó állapotba? Milyen kérdés,ujat kaptam,replikát.

De ha parázol rendelj sportdirectről. Igaz van pk,de eredetiek és nem drgák,persze ahhz az kell h e egy valamit rendelj,álljatok össze többen

2018. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!