Ugye ez lehetetlen?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a lakásban lévő vonalas, hordozható telefonkészülékkel kb egy kétperces hivást bonyolitottam le. A lakótársamé a telefon, azért fogtam rövidre. Viszont utólag el kezdtem azon pánikolni hogy mi van ha nem szakadt meg a vonal. Viszont én a hivás után kipróbáltam a mobilomon és működött, kicsörgött a mobilom, tehát tudtam új hivást inditani. Ugye az lehetetlen hogy a végtelenségig ne szakadjon meg a vonal?
2018. jún. 23. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Telefonszerelő vagyok. Ha a másik fél leteszi, onnantól néhány percig ha nem teszed le, a központ megjelöli hibásnak a vonaladat, és ha meghívod kintről, azt fogja bemondani, hogy "műszaki probléma miatt nem kapcsolható". A számlálók ilyenkor már nem pörögnek.

Ez analóg telefonnál. Digitálisnál elég ránézned a vonalat biztosító routerre. Ha nem villog a telefon led, a vonal nem aktív.


Szóval nyugodj meg, a másik fél biztosan bontotta a vonalat (hacsak nem egy callcenteres robotot hívtál, mert azok hajlamosak a végtelenségig beszélni hibás beállítás esetén), és akkor már a vonal nem lesz aktív.

2018. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!