Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha veszek egy hónapra végtelen...

Ha veszek egy hónapra végtelen felhő tárhelyet egy szolgáltatónál és arra a kifizetett idő alatt feltöltök ugy 100-200 gigát aztán lemondom az előfizetést akkor mi történik?

Figyelt kérdés
A fájlokat utána is megtudom nyitni csak nem tudok feltölteni VAGY a fájlokat nem tudom megnyitni csak ha újra előfizetek?

2018. júl. 11. 14:03
 1/5 FREWW ***** válasza:

Üdv.

Szolgáltatófüggő. Az esetek nagy részében az szokott lenni, hogy figyelmeztető emaileket küldenek ha nem fizetsz újra, ha azt ignorálod, törlődnek a fájlaid. Általában hagyni szoktak egy kis időt lemondás után is, csak igyekezz az adataid lementésével.

2018. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"VAGY a fájlokat nem tudom megnyitni csak ha újra előfizetek?"

Gondolod, hogy a világ végezetéig foglalhatod a tárhelyet fizetés nélkül, még akkor is ha nem fizetsz?

2018. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Sehol sem árulnak végtelen tárhelyet, és főleg nem egy hónapra. Látszik, elkezdődött a szünidő...
2018. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak üzenem renegeteg szolgáltató árul végtelen tárhelyet(persze nem végtelen de egy átlag felhasználónak az) és havi előfizetéssel pl. opendrive 9.95 havonta ha jol emlékszek. Egyébként abbol indultam ki hogy a mega regisztráláskor ugye ad 50giga tárhelyet de azt nekem lekorlátozta 5gigára egy hónap után viszont a 35giga feltöltött anyagot lassan fél éve problémamentesen megnyithatom és nem kaptam semmi értesítést hogy fizetnem kéne.
2018. júl. 11. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

És ha egyszercsak nem jutsz hozzá az anyagodhoz, akkor mire hivatkozol?

Hogy 2 hete még ott volt?

Olvasd el a szerződést, és ami abban van, aszerint gondolkodj, ha azt akarod, hogy hozzájuss az anyagodhoz.

2018. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!