Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Instagramon meg tudom nezni,...

Instagramon meg tudom nezni, hogy milyen eszkozokon leptem be?

Figyelt kérdés

Folyamatosan tunnek el beszelgetesek.

Oke ,ez lehet hiba is.

Telefonszammal vagyok belepve/regisztralva viszont a fura dolog ,hogy elkezdte kiadni azokat az embereket akik a telefonszam korabbi "tulajdonosanak" ismerosei. Ezenkivul kiadta a "nevjegyzek" resznel (ahol elvileg csak azt kene kiadnia aki a telefonom nevjegyzekeben szerepel) a telefonszam korabbi tulajanak nehany ismeroset ,pedig azok nincsenek a telefonomban.

A telefonszamot tavaly januarban kaptam a Telekomtol ,es onnan tudom ,hogy korabban mase volt ,hogy Viberre is be volt lepve ,igy amikor en kezdtem el hasznalni a Vibert akkor alapbol az o profiljat adta be+ nehanyszor hivtak is ,ot keresve. Lenyeg a lenyeg,szeretnem megnezni ,hogy honnan "leptem" be instagramra.


2018. júl. 15. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a kedvelesekkel/kommentekkel kapcsolatos...
2018. júl. 16. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!