Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az lenne a kédésem, hogy van...

Az lenne a kédésem, hogy van egy bolt itt a közelben, akarok majd holnap venni egy TDA2003-as ict. Ha nincs, akkor ugyanabban a 'környezetben jó lenne-e egy tda 2030-as IC?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy nemrég kezdtem ezt az egészet, de szeretnék magamnak csinálni egy erősítőt egy 'mini mono boomboxhoz' de nem vagyok még olyan szinten hogy mindenfélét meg tudjak csinálni.. itt az általam kiválasztott tervrajz:

[link]


Előre is köszi! :)



#TDA2003 #DIY Erősítő #DIY AMP #Diy Amplifier #Erősítő házilag #erősítő tda 2003 #erősítő tda 2030
2018. júl. 16. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A két monolitkus IC lábkiosztása ugyanaz, itt vannak az adatlapjai:

2 oldal:

[link]


Szintén 2. oldal:

[link]


A tápfeszültségtartomány is megegyezik, annyi, hogy 2030-as 14Wot tud kiröfögni, a 2003 pedig 10Wot. Ne feledkezz el a hűtőbordákról ha nagyobb teljesítményt akarsz. Ha biztosra akarsz menni akkor az adatlapon lévő kapcsolást építed meg.

2018. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy nem látok elvi hibát az általad kiválasztott kapcsolást illetően, szerintem nekifoghatsz.
2018. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ennek örülök :)
2018. júl. 17. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!