Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sima TFT monitor és kifejezett...

Sima TFT monitor és kifejezetten videomonitor között mi a különbség?

Figyelt kérdés

azt látom h ugyanúgy 7 "-os pl, ugyanúgy HDMI-s is akár, viszont a TFT-s (pl kocsiba meg fogalmam nincs hova) 10 ezer HUF, míg egy speckó dedikált videomonitor 50 ezertől indul. és találtam olyat is, amin pedig egy az egyben ugyan azok a csatlakozások vannak, darabra pontosan!


Akkor mineki köszönhető ez a nagy különbség? Hát a 10 ezreset is össze tudom kötni kamerával és ugyanúgy fog működni, nem?

Felttételezem nem csak annyi h az alján van egy szabvány 1/4 menet a rögzítés miatt ....


[link]



#monitor #videomonitor
2018. júl. 17. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Most arra vagy kíváncsi, hogy mire gondolt az eladó miközben a termékét elnevezte? Szerintem a haszonra.

Tehát ha azt látod hogy ugyanaz a termék drágábban és olcsóbban is megkapható más-más néven, akkor ilyesmi lehet a különbség.

2018. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Majd rájössz.

Képminőség, színhűség...

2018. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de most ne vicceljetek már, nem poénból kérdeztem.


valaki leírni normálisan, hogy milyen paramétereiben térnek el? köszi

2018. júl. 17. 15:18
 4/6 A kérdező kommentje:

a két minta ... nos mi lenne az eltérés?


[link]


másik:

[link]

2018. júl. 18. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ott az adatlapon.

A "játék": Risoluzione video: 800x480

A rendes monitor: Max. Resolution: 1024x600


A többit bogarásszad át te, de ez elsőre feltűnt.

2018. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké, az nem különbség. észre se veszed, nekem 800*600-as volt, és senki meg nem mondta h nem 1920*1080-as. ilyen méretben és szabadtéren nem annyira mérvadó na meg ilyen célra a felbontás.


főleg műszaki par5améterekbeli, esetleg minésőgbeli különbségekre gondolok, de épp ez az, hiába bogarászom, nem találok. akkor tényleg lehet h a speckó 1/4-es menet a vakupapucs miatt teszi 6-7-8-x drágábbá ... elég drága egy furat, az tény

2018. júl. 18. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!