Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1Gb net elég egy hétre?...

1Gb net elég egy hétre? (Pontosabban 5 napra)

Figyelt kérdés

Nem youtuboznék,

Facebookoznák max egy órát minden nap. De nem a hírfolyamot, hanem csetelnék. (Ez nem tudom számít e, faceból a litet használom)

Meg max megnéznék egy két képet instán.

Így kitart egy hétig?



2018. júl. 20. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kell, hogy legyen.
2018. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szenes43 ***** válasza:
6%
Nincs pénzed korlátlan netre? Ezen ne spórolj,inkább kevesebb hamburger+kóla.
2018. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hónapig is
2018. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
erre bőven elég lesz
2018. júl. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bőven elég lesz. Nekem 1gb om van és havi szinten elég. Otthon Wifi van... Ne aggódj. Csak youtubot véletlen se nyomj mert az pár perc alatt megeszi mert autómatán felnyomja maxra a videó méretét.
2018. júl. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1Gb 5 napra, az 200Mb/nap

A Facebook chat nem sokat fogyaszt (ha csak szöveget küldtök, nem sok képpel). A hírfolyamon érdemes a videók automatikus betöltését kikapcsolni.


Amit írtál, szerintem a fele is elég lenne, de menj biztosra, 1Gb bőven elég lesz.

2018. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!