Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bluetooth headsetet keresek...

Bluetooth headsetet keresek 16 ezer forintos ár limittel. Fontos feltételek: JÓ BASSZUS, szép hangzás, kábel élettartama hosszú legyen és ne törjön el. Nézegettem már de nem merem megvenni semelyiket így?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
16.000 nem keves penz,de nem is kapsz erte felsokategoriat... "Jo basszus",,,a jonak is vannak fokozatai. A kabel elettartama miert fontos ,ha bluetoothost keresel? Egyebkent anno a 47.000es Jbl fulesem kabele alig 1 evet birt,pedig nem hajtottam osszevissza,egyszeruen csak megtort (nyilvan a hasznalattol,de nem hasznaltam "durvan")... Szoval az olcso fuleseknel valoszinu olcsobb/silanyabb minosegu a kabel,igy valoszinuleg hamarabb tonkremegy...a "szep hangzas" is egyenenkent mast jelent. Van ismerosom aki "Dj" es mikor kiprobalta a 47es Jbl fulesem aztmondta h gagyi,pedig szerintem bitang jol szolt. Vannak 500Forintos kinai noname fulesek ,ha eddig nem nagyon hasznaltal fulest akkor arrol is elhiszed ,hogy szep a hangzasa.
2018. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem a felvetésed, ár/érték arányban értettem, egyébként a bluetoothos fülesnek is van azért egy rövid kábele. De abban igazad van hogy pontatlanul fogalmaztam.
2018. júl. 31. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!