Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Emelt dijas smst kuldtem de kitoroltem az smst azt látják a szolgáltatónál (tcom) ha bemegyek?

Hello! Kudltem emelt dijas smst nem lenyeg i telefonjarol ha az az illeto bemegy a Telekomhoz ott megtudják neki mutatni hogy milyen számra s mi volt az sms szovege? en kitoroltem az smst a telefonbol! trollok kimeljenek koszonom!

Keress kérdéseket hasonló témákban: sms, telefon, számla, Telekom, Telenor, mobil, szolgáltató

aug. 10. 12:01  Privát üzenet  

A válaszok

Technikailag semmi akadálya, pár évig biztosan meg tudja nézni bármelyik magyar szolgáltató.

Az más kérdés, hogy előfizetői kérésre megcsinálnak e ilyen dolgokat.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 10. 12:11 Privát üzenet
Én úgy tudom, hogy előfizetői kérésre valamennyi díj ellenében kiadják.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 10. 12:25 Privát üzenet

Hogy milyen számra, azt látják és kiadják.

Hogy mit, azt is láthatja néhány ember, de nem adják ki.

De mondok egy titkot, online felületen igényelj részletezőt és te is látni fogod a számot.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 10. 12:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszonom ment mindenkinek a zöld pacsi! Jöhetnek még a válaszok!

# 4/5Időpont aug. 10. 12:56 Privát üzenet
A tulajdonosnak minden további kérdés nélkül megmondják. Tudom, mert én is így jártam...A fiam eltelefonálta majd egy havi fizetésem. Persze hogy utánanéztem. Most akkor én is troll vagyok?

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 10. 12:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha veszek egy hónapra végtelen felhő tárhelyet egy szolgáltatónál és arra a kifizetett idő alatt feltöltök ugy 100-200 gigát aztán lemondom az előfizetést akkor mi történik?
Az IPV4 címem 192.168.1.103 de a UPC szolgáltatónál mikor megakarom nyitni a portot akkor ott alapból 192.168. 0. [Ami az IPV4 címed vége] magyarul nem tudom megnyitni a portot?!
"Az előfizető és a számlafizető személye csak abban az esetben térhet el, amennyiben a folyószámlához több előfizetés tartozik. " Mit jelent ez pontosan? Ha van másnak is...
(HELP) Hogyha az apple telefont összedugom a windows laptoppal, es ha az itunesbol kitoroltem a zeneket akkor a telefonrol is lemennek?
Sim kártyát lehet szolgáltatónál klónozni?
Mely szolgáltatónál lehet a legolcsóbb mobilnetet vásárolni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!