Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan adapter a mi a...

Létezik olyan adapter a mi a régi, hagyományos hangfal dugó (lapos+tüske profil) össze tudom dugni a piros+fekete hangfal kimenettel?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hirtelen nem is értettem, de eszerint a régi DIN-szabványú hangszóró-csatlakozóra gondolsz.

Ha a hangdobozon van ilyen aljzat, lehet kapni még dugót hozzá.

Ha a hangdoboz vezetékén van ilyen dugó, gyorsan levágod róla és bekötöd az erősítőre.

Vagy próbálj pontosítani, hogy egyértelműbb legyen.

2018. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tényleg jó lenne ha pontosítanál, mert elég zavaros, hogy mit is szeretnél... ha az erősítő DIN csatlakozós, van olyan DIN csatlakozó, amibe csak be kell csavarozni a -te esetedben- piros és fekete kábeleket, ha a hangfalkábeled vége DIN csatlakozós az erősítőd pedig csíptetős, vagy banándugós, akkor csak simán levágod a hangfalkábelről a DIN csatlakozót és kész. Utóbbi esetben jegyezd meg, melyik kábel a negatív és melyik a pozitív, ilyenkor ez általában nincs megjelölve a kábelen, a lapos, széles "tűhöz" vezet a negatív, a vékony kerekhez a pozitív.
2018. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"de eszerint a régi DIN-szabványú hangszóró-csatlakozóra gondolsz."

Pontosan erre gondoltam.

De vágni egyáltalán nem akarok.

Pláne,ha létezik ez a fajta adapter!

2018. aug. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!