Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segitség elektronikus Kezdő...

Segitség elektronikus Kezdő gitár vásárlásban?

Figyelt kérdés

Hello!

Eltökéltem magam hogy megtanulok elektronikus gitáron játszani ha más nem egy amatör szinten és utána meglátjuk hogy mennyire való nekem a dolog. Ezáltal szeretnék segitséget kérni egy "oké" kezdö gitár kiválasztásában. az árkategoria sajnos eléggé szükös mivel nem szeretnék ugy 50-60k forint-ot kiadni hogy nem tudom hogy megtérül-e számomra.

-erösitöm már van egy viszonlag felsö-közép kategoriás.

-gitárnak a: [link] -néztem ki árban megfelel de nem igen találtam rola értékelést csak egyet, ami szerint ebben az ár kategoriában megállja a helyét. továbbá nem tudom hogy kábelt kapok-e kozzá vagy azt is külön. Ha igen akkor milyet honnan?

(elnézést a helyesirási hibákért, válaszokat elöre is köszönöm.)



2018. aug. 11. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Gitározni közép szinten elég egyszerű megtanulni kellő türelemmel. Szerintem 50.000ft-t min. Költenék rá, alatta a leg hulladékabbakat fogod csak találni. Én hogyha 50.000ft-t is szánsz rá is csak használtan vennék, elég jókat lehet kifogni, dr nagyon rosszakat is. De ha arról van szó és olyan helyen laksz látogass meg több hangszerüzletet is kérd meg az eladókat, hogy játszanak rajta valamit mutassák meg a neked leginkább való gitárt. És ha úgy érzed, hogy egy gitárba beleszerettél elsőre és a hangja is tetszik akkor az lesz a neked való gitár. Olyan gitárt ne vegyél amibe nem "szerettél" bele elsőre amikor megláttad mert azon nem lesz akkora élvezet játszani és gyakorolni. Egy kicsit eltértem a témától de remélem kielégítő a válaszom. Ha bármi érdekel még írj és amiben tudok segítek.
2018. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mojjo ***** válasza:

Ezt a gitárt szerintem felejtsd el. Meg úgy mindent ebben az árkategóriában. Az az 50-60 ezer forint, amit nem szeretnél kiadni, az abszolút legalja annak, amennyiért már nagy szerencsével és körültekintéssel nem jó, még csak nem is tűrhető, de legalább olyan gitárt lehet venni, ami már nem használhatatlan ipari hulladék.


A helyzet nagyon egyszerű: ha veszel egy olyan izét, amit linkeltél, nem olcsón veszel gitárt, hanem igencsak drágán veszel egy kacatot, ami csak arra jó, hogy elvegye a kedvedet a gitározástól és talán sose tudd meg, hogy amúgy tetszett volna-e a dolog neked, ha használható hangszeten kezdesz.

2018. aug. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!