Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ! Azzal a kérdéssel fordulok...

! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy egy általános 40 Slotos Minecraft szerver mennyi adatforgalmat használna egy óra alatt?! Többi lent!

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert hallottam ha túl sok internetet fogyasztok akkor kikapcsolhatják az idejig a szolgáltató!

Pontos leírás :

-40 férőhely

-20 plugin

- folyamatos menetidő

Ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném!👏



2018. aug. 14. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Benne van a szolgáltatóval kötött szerződésben hogy mi történik túlforgalmazás esetén, ha egyáltalán van ilyen. Sem kikapcsolni, sem bírságolni nem szoktak, egyszerűen belassítják a tárgyhó végéig a sebességed.

Az, hogy mennyi adatforgalmat generálsz, leméred valamilyen célprogrammal mondjuk egy átlagos nap alapján, és beszorzod 30 nappal a várható havi forgalmazást csak arra a folyamatra. De én erősen kétlem hogy bármi történne, én havonta legalább 1 TiB-ot forgalmazok, néha többet, és semmi hatással nincs semmire. Egy szerver ennyi adatot kizárt hogy közvetítsen.

2018. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!