Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IP kamerák és wifi-s mozgásérz...

IP kamerák és wifi-s mozgásérzékelők mennyire gyorsan küldik a jelet push üzenetben?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


[link]


[link]


A hozzá való mobilos alkalmazással használva, stabilan, gyorsan átküldik az értesítést a mobilra, ha mozgást érzékelnek?



2018. aug. 15. 14:33
 1/4 Zzzoli ***** válasza:
A kamera amikor mozgást érzékel, másodperceken belül generálja az üzenetet, jobban a hálózattól függ a késleltetés. A hálózati eszközök terheltségétől stb... Nem kell nagy időkre gondolni, de percekbe bele telhet.
2018. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha, értem. Igazából nincs különösebb hálózati terhelés, éjjel semmi nem terheli, egy ilyen kis méretű adatmorzsa el kell férjen, gondolnám én.


Igazából van egy-két raktár helység a ház körül, arról lenne jó tudni ha valaki, valami van ott, miközben az igazak álmát alszom nem egy nagy kaland, de azért venném a fáradtságot ha van ott valaki felkelnék egy lapáttal, meg kiengedném a kutyákat abba az udvar részbe, mégis legyen valami nyoma az eseménynek.


Erre jó lehet?

2018. aug. 16. 10:40
 3/4 Zzzoli ***** válasza:

Nem a Te helyi hálózatod terheltsége a mérvadó, hisz az egy pár darab hálózati elemből áll, hanem az internetre amíg kijut az üzi és onnan hozzád. A szolgáltatók útválasztói, szerverei stb... amiken átmegy.

Ki kell próbálni, majd kipróbálom nekem van itthon több Foscam tip. kamera is.

2018. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 17. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!