Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem utalták vissza a...

Miért nem utalták vissza a kártyámra a megmaradt összeget a szigetes karszalagomról?

Figyelt kérdés
Csak bankkártyáról utaltam a festipay rendszerbe, készpénzt soha nem fizettem be rá, mégis azóta sem kaptam vissza a pénzem pedig elvileg "automatikusan" visszautalják a Sziget vége után.

2018. aug. 19. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szeptemben 15-ig utalják vissza legkésőbb. Ezt írja az oldal: "Money topped-up through the app will be refunded by September 15 the latest."

és

"You can retrieve your money at any point from any Top-Up Point. The balance that remains on the wristband can be exchanged back to cash at any time during the opening hours of the Festival, but no later than Wednesday, 3pm."

2018. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bankkártyára utalni NEM lehet, és bankkártyáról utalni sem!
2018. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!