Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem enged az Instagram...

Miért nem enged az Instagram kommentelni és kép alá szöveget írni?

Figyelt kérdés
Új vagyok az instagrammon és már pár napja nem tudom a fent irt funkciókat használni. Valaki volt már így? Vajon mennyi ideig fog tartani? Mi miatt lehet?

2018. aug. 20. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam is van/volt hiba (valamikor minden jó, valamikor pedig semmi sem...), és néhány más embernél is látom, hogy ezekben a napokban az Ő instagramjuk sem működik a megfelelően.

Esetleg indítsd újra a telefonod, telepíts újra az instagramot, habár nem biztos, hogy megoldja. Kihozza azt az ablakot, mikor megpróbálsz hozzászólni valamihez, hogy "a műveletet a rendszer..."? Ha igen, menj a probléma jelentésére, szerintem max. ennyit tudsz tenni :/

2018. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyiszor jelentettem a problémát hogy megoldották
2018. aug. 21. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyira ne éld bele magad.. én is folyton jelentem, aztán egy ideig jó lesz, aztán újra rossz.. 🙂🙂🙂🙂🔫
2018. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!