Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lakókocsiba milyen antennát...

Lakókocsiba milyen antennát érdemes venni, hogy menet közbe is lehessen tévézi? (Linkeket várnék elsősorban és tanácsokat, hogy hova kell elhelyezni az antennát! )

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 22:02
 1/8 A kérdező kommentje:
UI: Legfőbbként beltéri antenna lenne jó
2018. aug. 27. 22:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb, ha előfizetsz korlátlan mobilnetre

és a neten tévézel.

Így nem kell folyton antennaállítgatással meg csatornakereséssel szórakoznod.

2018. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen tv adást szeretnél nézni, akkor Dvb-t antenna kell. Én is ezt használom, városban, 10km-re az adótoronytól működik.

Ezen van 12v-os csati is ami nem hátrány lakókocsiban.


[link]

2018. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy 30 méteres pózna tetejére kell feltenni.

És a GPS-t beállítani hogy kerülje a hidakat.

2018. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A piros területeken működne a beltéri:

[link]


Ezzel szemben mobilnet a lakott területek közel 99%-án van.

2018. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akármilyen szoba antennát vehetsz ami a mai digitális csatornákat fogja. Csak a baj az hogy ha mentek és amennyire távolodsz az adótoronytól meg változik az antenna pozíció már zavaros lesz az adás, vagy nem lesz adás, illetve jel, és akkor folyton variálni kell vele.

Ezekkel az új DVB-T antánnákkal az a baj hogy közvetlen a torony irányába állítva fog csak jelet, nem úgy mint a régi rendszerű TV-knél hogy ha nem állítod oda ahova kell, akkor zavarosan enyhén hangyásan de fogja, a DVB-T nél is befogja csak össze fog esni a kép, vagy csak hang lesz éppen az is kattogni fog maximum, tehát ez így nem fog működni.

Amit az első írt fizess elő korlátlan mobilnetre a Telekomnál van internet TV lehetőség is amivel sokkal több csatorna bejön állítólag és akkor nem lesz ilyen probléma ha állítani kell stb... Ha meg új toronyhoz érnétek tudni kell merre kell állítani és a TV-t újra kell hangolni a más frekvencia miatt. Szóval ennek értelme nincs. Persze ha nem létszükség menet közben a TV hanem csak ha leparkolsz valahová és úgy tudod hova kell forgatni az antennát és TV-znél akkor arra jó az antenna.

2018. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem a Telenornál a Hello Data Start csomagom van! De Mivel külföldre mennék lakóautóval és ott már nincs korlátlan net és tudom, hogy ezeket külföldön nem lehet nézni (Pl:TvGo)
2018. aug. 28. 16:45
 8/8 anonim ***** válasza:

"De Mivel külföldre mennék lakóautóval és ott már nincs korlátlan net és tudom, hogy ezeket külföldön nem lehet nézni (Pl:TvGo)"


Antennával se lehet.

2018. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!