Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Éjjellátó biztonsági kamera...

Éjjellátó biztonsági kamera alternatív lehetőségek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy milyen alternatív lehetőségek vannak éjjeli besuranók levideózására? Ugyanis már rendszeres visszatérő.

Azt láttam, hogy vannak készletek, IP kamerával, felvevővel vagy valami ilyesmi.

Abszolút kezdő vagyok a témában.

Anyagilag sajnos nem engedhetjük meg magunknak a 30ezres felszereléseket, ugyanis nem sokkal többet keresünk.

Van számítógép, és van internet. Ehhez nincs olyan lehetőség, hogy magát csak a kamerát vennénk meg és azt valahogy a gépre csatlakoztatnánk? Muszáj megvenni a rögzítőeszközt?

Láttam interneten külön kamerákat, elfogadhatóbb az ára, de nem tudom önmagában mire alkalmas mit lehet vele kezdeni.

Nem fillér.bas vagyok hanem csóró, akinek elvették a jogát is attól, hogy a maradék kis vagyonát megvédje,vagy egyáltalán a saját tulajdonát.


Vagy amin még gondolkoztam, hogy telefont beállítani felvételre és valahogy úgy kint hagyni, ahol nem látható, nehogy azt érezze, hogy megkínálom a telefonnal, hogy vigye azt is. De az meg nem lát éjjel.



2018. szept. 6. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutya.
2018. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

El kell keserítserek, a "30 ezres felszerelések" a kínálat legalja, azok nem profi vagyonvédelmi eszközök.


Esetleg marad a tettenérés pár izmos cimborával.

Vagy kamukamera, infrasugárzóval, ezek a "látogatók" már előtt telefonnal kamerázzák a kiszemelt helyszínt, és a telefon látja az infrát, nem fog bemenni, ha van a közelben más könnyen kirabolható objektum.

2018. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki vette el a jogodat? Pereld be.
2018. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérjél segélyt, vagy álljál őrt. Az ingyé van.
2018. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A magyar állam vette el a jogot. Tehát nem csinálhatom meg börtön nélkül azt, hogy jól elverem ha megtalálom, vagy semmilyen testi sértést. Ha börtönbe kerülök akkor meg legalább szabadon garázdálkodhatnak a társai. Mellesleg nő vagyok, bár ez se tartana vissza attól, hogy nekimenjek ha megtalálom. Kutyát már ölt meg sajnos egyet. Az is elég nagy trauma volt.

Amúgy találtam egy applikációt telefonra, ami elvileg működhet biztonsági kameraként. De a gyakorlati hasznában nem igazán hiszek.

Az őrt állok az eddig valamilyen szinten bevállt, ezzel kb annyit sikerült kideríteni, hogy hol jön be, és azt, hogy amíg a rendőrök kiérnek addig nem is marad.

Arra a részre ahol közlekedik van valami legális csapda ami nem okoz testi sértést?

A kamerás dolog továbbra is érdekelne. hátha van valami ötlet. elég elkeserítő, hogy ennyi pénzért csak a legalja.

2018. szept. 6. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!