Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook messengeren hol...

Facebook messengeren hol lehet kikapcsolni a chatet h ne látszodjon h aktív vagyok?

Figyelt kérdés
Még régebben volt kikapcsolo gomb,de frisitett az alkalmazás és azóta nincs v hü.lye vagyok és nem találom
2018. szept. 11. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Androidon (6.0) jobb fent ramesz arra a korre amin a profilkeped van es ott van olyan ,hogy "elerheto allapot" ,ott tudod allitani.
2018. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ott csak azz tudom kikapcsolni h én lássam ki van fen engem ugyanugy látni
2018. szept. 11. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Alatta leirja ,hogy mit csinal,azt olvasd el. Ha kikapcsolod a Chatet akkor te sem fogod latni ,hogy ki van fent (ha jol tudom)

Az biztos,hogy ez rad vonatkozik.

2018. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt irja h attól függetlenül engem onlinenak látnak h én kikpcsolom
2018. szept. 12. 00:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor fogjak latni ha nemreg elerheto voltal.

Bonyolultan fogalmaznak. A lenyege az ,hogy ha atrakod magad offlineba akkor egy rovid ideig meg latni fogjak,hogy mikor voltal fent.

2018. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Akkor amikor beállítom még látszik a zöld a pötty de másnap már.nem,ugye?
2018. szept. 12. 05:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyanugy elérhetönek mutat... nem igaz h nem.lehet kikapcsolni
2018. szept. 12. 08:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem masnap,de egy kis ido kell hozza. Ennyi ido alatt nemhiszem ,hogy ki tudtad probalni:D Nem lehet ,hogy mas eszkozon is be vagy jelentkezve? Mert akkor hiaba kapcsolod ki az egyiken ,a masikon is ki kell. Ez az egyetlen lehetoseg,nekem mukodik,ha neked nem max jelentheted nekik a hibat.
2018. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugy tudtam megoldani h letöröltem a messengert,és messenger lite teleptitettem,ezen van külön funkció h kikapcsoljam magam,bár a
2018. szept. 12. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!