Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Összeraktam egy gépet de...

Összeraktam egy gépet de nincs net. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összeraktam életem első gépét, minden működik, viszont nincs internet. Az alaplap drivereit feltettem. Van egy usb-s vevő antennám, amit ha bedugok érzékeli is, de nem ismeri fel. Próbáltam annak a driverét letölteni, de csak nagyon régi volt, felraktam, de nem lett jobb. Mit csináljak?

2018. szept. 15. 02:29
 1/5 zsolt0005 válasza:

Milyen windowst telepítettél a gépedre ?

Ez az usb-s vevő antenna ez most valami USB wifi vagy rendesen internetes kulcs ?

2018. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:
keress ujabb drivert (ha írsz pontos típust és oprendszert lehet tudunk segíteni) ha nem lessz driver akkor valszeg usb cucc csere
2018. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy PCI wifi kártyát az alaplapra, azoknak van általános drivere, az USB megoldásoknak nincs.
2018. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha többet írnál a vevőeszközről is, meg a használni kívánt internetkapcsolat jellegéről, szolgáltatójáról is.
2018. szept. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg így az sem egyértelmű, hogy miért nem lenne jobb a vezetékes kapcsolat, miután nem tudunk többet.
2018. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!