Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha szelektív hulladékgyűjtőbe...

Ha szelektív hulladékgyűjtőbe kerül elektronikai hulladék mi lesz a sorsa?

Figyelt kérdés

Kommunálisba nem akarom.

Városomban nincs elektronikai hulladékgyűjtő.


Ha szelektív (papír, fém, műanyag, üveg) hulladékgyűjtőbe dobom nyilván a szétválogatásnál kiveszik.

De ilyenkor továbbküldik elektronikai bontóba vagy simán kommunális közé hajítják?

Tehát újrahasznosításról gondoskodnak?



2018. szept. 15. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg törvényi kötelezettsége van a kommunális szolgáltatóknak, hogy a szelektíven gyűjtött hulladékot szelektíven is dolgozzák fel, de láttam már olyat, hogy a sima egyteres préselős kukáskocsiba szépen egymás után ugyanabba az űrbe ürítették a szelektív sziget összes konténerét.
2018. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na most kapsz egy "szakértő" választ!

Szépen szétválogatják, majd elviszik a MÉH-be!!!!!

Nem viccelek, első-kézből tudom! Szerinted miért született a kukázók szankcionálásának lehetősége?

Mert konkurencia! Nálunk, itt Pécsen, nemgyszer láttam a BIOKOM-os kocsit, papírt leadni!

2018. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd a legközelebbi Hulladékudvart, én is ott szoktam leadni a régi TV-ket, de ott nagy halomban áll mindenféle szerkezet.
2018. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!