Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy lehet előhívni az Alcor BT-100 típusú bluetooth billentyűzeten az "íÍ" betűket?

Pár napja vásároltam meg ezt a tablet tok/billentyűzetet, és pár betű nem működik, többek között az "íÍ" ami nagyon zavaró.

Találtam róla infót, miszerint ha az alt-ot és a "j" valamint az "i" billentyűket lenyomom, akkor jön elő az "íÍ", de nálam egyáltakán nem működik. Minden más igen ami az "alt" lenyomását igényli.

Nem tudom számít-e, de Lenovo Tab 4 10" készülékkel próbálom használni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Alcor, tablet, tok, bluetooth, billentyűzet, Lenovo

2018. szept. 18. 19:25  Privát üzenet  

A válaszok
Nyomod az alt-ot és 214, elengeded és megjelenik. Ez az egyetlen módja.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. szept. 20. 18:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Próbáltam, de sajnos igy sem működik. :( azért köszönöm a választ.

# 2/3Időpont 2018. szept. 21. 10:46 Privát üzenet
Alt gr+i= Í, alt gr+j= í

# 3/3Időpont jún. 20. 23:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a bluetooth headset füles része letörik, akkor abból lehet újat venni?
Működik Alcor BT-80 Billentyűzet HU Bluetooth + Tok 7-8" Lenovo tab3-mal?
PIONEER SE-MS7BT bluetooth-os fejhallgatómat szeretném összekapcsolni az asztali számítógépemmel. Milyen bluetooth adaptert használjak?
Adott egy JBL Charge 3. Frissítettem JBL Connect nevű alkalmazással de azóta nem működik olyan megfelelően nem adja már tisztán a hangokat egy kis fehér zaj is hallatszik...
Bluetooth-os tablet billentyűzethez bármilyen táblagép és telefon csatlakoztatható?
Van egy Bluetooth billentyűzet (Alcor BT-80) nem tudom csatlakoztatni a táblagéphez, hogyan lehetséges?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!