Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hány forintra fog kijönni 1...

Hány forintra fog kijönni 1 fekete-fehér lap nyomtatása a nyomtatómmal?

Figyelt kérdés
Jelenleg a rendelkezésemre áll egy régebbi típus: HP Deskjet D4360. Sajnos eddig nem tudtam lemérni, hogy mennyire jön ki vele a nyomtatás. Valakinek tippje? Vagy érdemes valami más, jobb nyomtatóba beruháznom, ha sokat szeretnék nyomtatni?

2018. szept. 22. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

"HP Deskjet D4360 - Patronbolt.hu

[link]

HP Deskjet D4360 kompatibilis utángyártott patron ... Kapacitás: 200 lap. Űrtartalom: 4.00 ml. 5 190 Ft. db KOSÁRBA. CB337EE /351/ color színes. HP ..."


Gondolom magad is ki tudod számolni, ha ennyi a tinta, és ebből ennyi lap jön ki akkor az annyi mint....

2018. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igaz, utána kereshettem volna, de nem gondoltam volna, hogy valahol írják a lapszámot is. Bár nem tudom hány %-os papírlefedettséggel számolnak. Köszönöm!


Esetleg valakinek tippje egy gazdaságosabb nyomtatóra?

2018. szept. 22. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem az is lenne. Egy Samsung fekete-feher laser 17000Ft . Amivel adják az egy fél töltet, kb 500 lapra elég. Egy teljes töltet kb 6000.- huf, a duplája lapra. Elnyűhetetlen, és soha sem szárad bele a tenta.
2018. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Konkrétabban a Samsung Xpress SL-M2026 nyomtató?
2018. szept. 22. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl. az is lehet. De kell hozzá driver is.

[link]

2018. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

HP-nál a patronhoz odaírják általában a lapszámot is, meg szerintem sok más patronnál is.

Nekem 4535 típus van, de az a 200 lap, ami gyárilag van megadva sosem jön ki. Annak a fele kb., és nem szoktam csak szinte szöveget nyomtatni, általában nem teljes oldalt, persze néha vannak ábrák is.

2018. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!