Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Villanyborotva vág annyira...

Villanyborotva vág annyira mint pl amikor sima borotvát szőrkinövéssel ellentétes irányba húzom?

Figyelt kérdés
Tehát ugyan olyan sima lesz a bőr?
2018. szept. 24. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Maradhatnak olyan ferdén nőtt szálak, amit nem bír elkapni, főleg a hosszabbakból, ami elfekszik. Azt pengével kell lehúzni, de az már szárazon is megoldható.


Ettől eltekintve, egy jó minőségű készülék simára borotvál, legfeljebb dolgozni vele (időt vesz igénybe), ráadásul nem nyomhatod túl erősen, mert akkor elkezdi gyalulni a bőrt mélyebben is.

Amikor már nem csak a felületet "polírozza", az kellemetlen tud lenni.

Ezért csak érzéssel lehet nyomni és körkörös mozgatással (még a körkésest is úgy célszerű).

2018. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta lehet vele gyalulni a bőrt is rendesen ha nem vigyáz az ember. Én nem szoktam addig gyötörni a bőröm amíg sima nem lesz. Ha simát szeretnék akkor nekem még mindig a hagyományos lehúzós jön be. A villany viszont nagyon jó, ha nincs időm maszatolni de nem akarok borostásan munkába menni.
2018. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vág annyira, viszont kíméli a bőrt.
2018. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Panasonic Wet/Dry borotva habbal(mint a hagyományos pengéknél) villanyborotvaként éppen olyan símára vág.
2018. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!