Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Halk LED tápegység létezik?

Halk LED tápegység létezik?

Figyelt kérdés
LED világításhoz keresek tápegységet. Összesen három helyen van a lakásban, de az egyik akkor zúg ha be van kapcsolva a világítás, a m@sik akkor ha ki van kapcsolva, már többet kipróbáltam, de az eddigiekkel nem vagyok elégedett,mert szinte használhatatlanok. Tud valaki javasolni olyan márkát, ami garantáltan halk ki- és bekapcsolva is? Köszi!

2018. szept. 25. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamelyik tekercs vagy a magja rezonál.

Lerögzíted, nem lesz zúgás.

2018. szept. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos nem tudom megoldani a rögzítést, mert olyan helyen vannak, ahol nincs hova rögzíteni. Egyébként a sípolás lehet jobb szó, mint a zúgás, az is emiatt lehet?
2018. szept. 25. 09:02
 3/7 A kérdező kommentje:

Vannak ezek a műanyagházas tápegységek:


[link]


Ezek talán jobbak, mint a fémházasak?

2018. szept. 25. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálj sajátot, én mindig magamnak csinálom a tápot, jó minőségű alkatrészekből. Így síri csendben vannak, ráadásul kb. örök életűek.
2018. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" ...olyan helyen vannak, ahol nincs hova rögzíteni."


Félreérted.

Használj lakkot, vagy bekeversz egy kis műgyantát és leöntöd a tekercset. Garantáltan nem fog zúgni.

Kis helyen akár a körömlakk is megoldás lehet. Nagyobb hézagokba műanyaglapot is be lehet tolni.

2018. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom!
2018. szept. 27. 00:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2018. dec. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!