Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha autóban a hangszórók...

Ha autóban a hangszórók eléggé recsegnek mély hangoknál, basszusnál lehet valamit kezdeni velük vagy újakat érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nem gyári hangfalak, 2 db kalaptartóba épített hangszóró.

Csak ez a 2 van a kocsiba.



2018. szept. 25. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a hangerőt és a basszust is lejjebb veszed

a gyári hangszórók nem arra lettek kitalálva, hogy a szomszéd utcába is tisztán hallják a coronitát és a bass boost mixeket

ha úgy van cseréld ki

2018. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem gyáriak, de szerintem nem is mai drabok már.

Amióta megvan a kocsi egész jól szóltak, most kezdtek el recsegni.


Tudtok ajánlani jó hanszórókat, esetleg mélyládát/subcsőt, erősítőt?

2018. szept. 25. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. Ha csak mély hangoknál recseg, akkor sajna az erősítőd döglődik, nem a hangfal! Hangfal recsegést általában két hiba okoz. A lengőtekercs szennyeződése, vagy a kónusz szakadása. Egyik esetben sem függ a recsegés a hagmagasságtól.
2018. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem pioneer hangszór van és eddig no problem. 2 éve vettem újonnan és azóta is szépen tisztán szólnak. A pioneerek jók és kb ez még megfizethető márka .
2018. okt. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!