Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze tudnátok nekem állítqni...

Simon Béndek kérdése:

Össze tudnátok nekem állítqni egy PC-t?

Figyelt kérdés
Kicsit kezdő vagyok ezen a téren, így nem tudom mi jó és mi nem de úgy kb 170-180 ezer FT on belül össze tudnátok nekem állítani egy olyan PC-t amin olyan játékok mint pl az Overwatch jól elfut?

2018. szept. 25. 16:27
 1/9 A kérdező kommentje:
*állítani
2018. szept. 25. 16:29
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Persze. Előbb elmosogatok, aztán összesöprök, de aztán rögtön nekiállok. Csak várjál kicsit. Eszedbe se jusson utána olvasgatni addig. Majd megteszi más...
2018. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

#2 hogy veszed magadnak a bátorságot, hogy bármi mást előbbre sorolj, mint a kérdező kérését? A pofám leszakad.

Egyébként:

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szívélyes és tanulságos válszokat :) (bár nem értem higy azért hogy lecsessz minek kellett venned a fáradtságot higy írj, ha amúgy is annyi dolgod van...)
2018. szept. 25. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 ...Meddig várja a válaszodra? :/

Szerintem ennyi idő alatt már el tudtad végezni a dolgaidat, és megírhattad volna a válaszod.

2018. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hunmate11hun válasza:

Kedves kérdező ezt általában külön díj ellenében írják le de én segíteni szeretnék Én az inteles konfigokat szeretem emiatt írom ezt:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] #termek-leiras

Ez 200000 Ft ez egy erősebb gamer gép de neked kell összerakni

2018. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 az a tápegység mehet a kukába. Fölöslegesen nagy(600w), 450w ide bőven elég. Pl.: [link]


Vagy ilyen



[link]


Hidd el nekem, fölösleges az a 600 watt.

2018. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja meg az a lap felejtös, az egy belépő kategóriás irodai lap, nem raknám egy izmos proci mellé.


Játékra inkább egy 1060-ast, és egy kicsit gyengébb procit, pár év múlva az a 1050 ti kevés lesz.


Körbenézhetsz hardveraprón, ott egész jó masinákat kapsz jóval olcsóbban.

Tessék: [link]


Egy ilyen kari jóval többet tud, mint a 1050 ti, kb ugyanazon az áron, de óvatosan a használt cuccokkal.


Egyébként egész jó konfig, amit a #6 írt, legfeljebb ha napi több órát játszanál, vehetnél egy jobb hűtőt a gyárinál.

2018. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hunmate11hun válasza:

Bocsi a 600wattos táp miatt csak ez volt a felkapott

Ja meg amiatt választottam a 1050ti mert Overwatchra kell de igazatok van hogy használtan olcsóbb a 1060 de kockázatosabb is

2018. szept. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!