Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a laptopom...

Miért kapcsol ki a laptopom miutan bekapcsolom?

Figyelt kérdés
Eleg régóta van ez,hogy miutan bekapcsolom a gépet pár perc utan kikapcsol magatol,olyan hangot ad ki mintha felmelegedne.. Szeretném lementeni a képeket rola,és úgy elvinni szervizbe,mert nem szeretném hogyha elvesznenek :( Valaki tudna segíteni,hogy ez mitől lehet és hogyan tudnám lementeni a képeket,úgy hogy kb rögtön kikapxsol a gép? Koszonom a valaszokat

#Laptop;kikapcsol;túlmelegszik;képek;számítógép;elromlott
2018. okt. 2. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
akkumulator benne van?
2018. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen :D
2018. okt. 2. 21:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Szar az aksi szerintem. Töltőn használod? Nekem a régi gépem volt olyan hogy a végén már csak töltővel lehetett használni vagy max 10 percet mert utána kikapcsolt.
2018. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy használom,de szerintem a tulmelegedessel van a problema... Bekapcsolom és egybol kilövi magat
2018. okt. 2. 21:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon lassú is meg már semmilyen netes dolog nem jön be rajta,de mondjuk ez orvosolható.. csak azt szeretném tudni,hogy miért melegszik túl és hogy én tudnek e valamit kezdeni vele,és h a képeket hogy mentsem így le rola :(
2018. okt. 2. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:

HDD vagy SSD-t ki kell venni belőle, asztali gépbe csatlakoztatni, másolni.


Vagy csak kiveszed, anélkül viszed szervizbe, utána visszarakod.

2018. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előbb nem írtam a hibáról, ami lehet GPU, illetve BGA-hiba vagy sok más, amit így nem lehet megmondani.

Meg a másik, hogy egy adattároló bármikor meghibásodhat.

Egy példányban tárolt adat szinte olyan, mintha nem is lenne.

Bármikor elvesztheted.

2018. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az első vagyok

nem tudom miért nevettél egy elég komoly kérdésen. :)

Jobban jársz el sem viszed sehova a laptopodat.

2018. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért mert nevetek nem lehet komolyan válaszolni? Ne legyünk már befáradva könyörgöm.
2018. okt. 3. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:
haha benézted:D
2018. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!