Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan távolítsam el a laptopo...

Hogyan távolítsam el a laptopom csavarjait, a garancia elvesztése nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy lenovo idead 330 15ikb 81 de laptopom és ramot szeretnék benne bővíteni. Sajnos ha ezt megteszem, a csavarok eltávolítása miatt elveszik a garanciám abban az esetben, ha lehet látni a csavaron, hogy hozzá lett nyúlva. Csináltam egy kis keresgélést és megtudtam, hogy van egy vékony festék réteg a csavarokon ami megkarcolódik abban az esetben, ha csavarhúzóval megpróbáljuk kicsavarni. A kérdésem, hogy miképpen lehetne úgy eltávolítani a csavarokat, hogy ez a réteg ne sérüljön? Nekem az fordult meg a fejemben, hogy egy vékony szövetdarabon keresztül próbálom meg a csavarhúzót belenyomni a csavar fejébe. De ez csak egy ötlet, viszont ha valakinek van valami megoldása, akkor várnám szívesen. U.i. a cégnek akitől vettem nem fizetek mert ha én adom a memóriát (14,490 ft) akkor is 15 ezer a beszerelés és ez összben 30 ezer. Annyit nekem nem ér meg.

2018. okt. 4. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod, ez a lényege a jelölésnek
2018. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig, csak a fő kérdést

sehogy, amint piszkálod ugrik a garancia

szhar ügy de ez van

2018. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha egy vékony szövetet raksz be nem sokat ér mert ugyan úgy fogja nyomni a csavarokat

egy nagyon vastag puha szövettel érnél valamit, de akkor meg nem tudod kicsavarni

ezt csak úgy tudod megoldani, hogy nem lesz már garanciás, de ha ilyen drágán dolgoznak te meg értesz is hozzá (gondolom nem véletlenül mered szétszedni és babrálni az alkatrészeket) akkor ugyan mindegy

ha hardver megy ki cseréled magad, ha szoftveres akkor ha más nem újra rakod

2018. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még ha sikerül is nyom nélkül memót bőviteni, de ha valamikor meghal a gép és beadod javittatni, egyből észreveszik, hogy fel lett turbózva, és már nem fogják ingyenesen javitani.
2018. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fogod megúszni garanciavesztés nélkül.

Én pont ezért nem vennék olyan laptopot, amin nem tudsz magadnak ramot vagy HDD-t cserélni.

2018. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem sehogy, de nézd meg neten, hogy milyen festék ez és szerezd be,utána befested, de szerintem az nem sima festék,valami lakkréteg, ami celpattogzik.
2018. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
*felpattogzik
2018. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!