Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meg e felel ez a nyák így...

Meg e felel ez a nyák így ebben a formában? Vasalással készítettem.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy nyákot készítettem vasalással és elsőre nem jött össze, nem maradt rajta az összes tinta a nyákon, így gondoltam lekaparom és újra megpróbálom. Másodszorra sikerült minden rajta maradt, csak szerintem a nyák eléggé túlhevült a vasalás közben és félek hogy nem lesz megfelelő a rézréteg. Segítségeteket szeretném kérni, hogy szerintetek ez a nyák meg e felel?

[link]

[link]



2018. okt. 6. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elsőn is van elég tinta. Én maratásálló filctollal szoktam készíteni prototípust és nem szokott ennyire jól sikerülni vele. Végezd el a maratást, majd ha netán hibás lenne valahol a NYÁK vezetése ott huzal ráforrasztásával ki tudod jívítani. Vagy ha netán összeér két közeli fóliavezetés ott meg lekaparod ami nem oda való. Lényeg hogy maratás után nézd át alaposan. Amelyik fólián meg netán viszonylag erősebb áram folyna (pl. 1 A), azt a fóliát meg forrasztóónnal szokták megvastagítani.
2018. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez maratható simán. Ha zavar a színe beforrasztás előtt kicsit meg lehet polirízoni (nagyon finoman) és jó lesz.
2018. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megpróbálom. Csütörtökön lesz időm maratni meg beültetni az alkatrészeket, küldök majd képet, meg megmondom, hogy működik e. Egyébként ez egy erősítő lesz basszusgitárhoz.
2018. okt. 7. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!