Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Ha letüdőzöm...

Melyik a jobb? Ha letüdőzöm vagy ha nem?

Figyelt kérdés
Most lett elektromos cigim és azt szeretném tudni hogy hogyan a károsabb ha letüdőzöm vagy ha nem?

2018. okt. 12. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tüdőtisztításra használod, nikotinmentes, mentolos lötyivel, akkor tüdőzd.

Ha csak élvezetből szívod, akkor ahogy jól esik :).

2018. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nem tüdőzöm le akkor az nem okozhat szájrákot? Mint pl. a rendes cigi
2018. okt. 12. 17:15
 3/6 anonim válasza:

Helló!

Szerintem akkor sincs semmi baj, mivel nem annyira káros, mint az elődjei. Szerintem szívd úgy, ahogy jól esik.

2018. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! nyugodtan tüdőzd le, hiszen például aaz úgynevezett dl kazánnal készülő tankok kifelyezetten aaz úgynevezett egyből tüdőre vagy is direct lung megoldással készülnek, és szájrákot pedig csak annyira okoz mint a forró tea gőze. vagy is semennyire. ami az eliquidben található propilén glikol, és a növényi glicerin mindkettő az élelmiszer gyártásbankulcsszerepet játszó alapanyagok egyike, szigorú ellenörzéseken esnek át ezek, hogy ne tartalmazzanak semmilyen vegyileg káros anyagot. nyugodtan letüdőzheted, kellemes gőzöllést neked!
2018. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem tüdőzöd le szájrákot kapsz
2018. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kedves kérdező, Zsofi_0906 állít egy tényt, amit semmivel se támaszt alá, és valószínű nem is tudná megmondani, mire alapozza a kijelentését. ÉN elmondom hogy pontosan mire alapozom amikor aztmondom, hogy NEM KAPSZ TŐLE SZÁJRÁKOT amikor beszívod az elektromos cigaretta gőzpáráját, valójában csak felmelegítet t gőzt szívsz be. bisztosan tudom, vagy legalább is gondolom, hogy inhaláltál már akár fruimucil-t akár kamillateát amikor beteg voltál. és ezek egyikétől se kaptál szájrákot, amikor az elektromos cigaretta gőzpárlatát beszívod nagyjából ugyan ezt végzed, csak nem terítesz örölközőt a fejedre, nincs előtted egy adag gőzőlgő forró tea. mint mondám, a propilén glikol, és a növényi glicerin a fő alkotó elemek, amelyek közül a pg az ízfokozó (jokhurt és egyéb dolgokban párizsi is megtalálhatod, csak úgy mint az aromát is ) gondolhatod hogy a jokhurt sem attól olyan finom, hogy néhány kósza gyümölcsdarabkát beletesznek. a vg, vagy is növényi glicerin, ami füstszerű látszatot kelt, de szintén használják például a borászatban, így akkor már felmerűlhetne a kérdés. aki csipszet eszik az is szájrákot kap? vag virslit? ugye a válasz nem. tehát amikor én azt állítom, hogy az ecigi nem egészséges mert eredendően a tüdő a tiszta levegő bejuttatását hivatott szolgálni akkor nem hazudok de akkor sem amikor azt mondom, hogy a normál cigarettához képest sokkal kevésbé káros, rád is, illetve a környezetedet viszont garantáltan megkíméled a passzív dohányzástól. és a te ruhád se lesz büdös. így összegezzük, az elmélet kedvéért az a hipotézisünk hogy az ecigi káros. de a gyakorlatban már akkor sokkal kevésbé káros ha azt a pár alaptényt vesszük, mint a környezeted 100os kímélete, az hogy nem vagy tőle büdös, és azt hogy nincsenek az égés termékből származó szénmonoxid, kátrány és egyéb a tüdő falát roncsoló anyagok.
2018. okt. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!