Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
zslt1 nevű felhasználó kérdése:

A gèpem egyszer eldölt ès kikapcsolt utána amikor megpróbáltam bekapcsolni csipogott 5-öt ès újraindul ès újra 5-ötcsipog. Ezt csinálja a vègtelensègig. Mi lehet a baj?

Alaplapom: gigabyte b250m ds3h

Proci:i3 7100

Gpu:gtx1050

Állítólag ha 5-öt csipog akkor a procival van baj de ez nem biztos.

Keress kérdéseket hasonló témákban: alaplap, hiba, PC

okt. 12. 17:59  Privát üzenet  

A válaszok

vagy proci, vagy alaplap

mivel eldölt, lehet kimozdult valami, vedd le az oldalát és nézd meg, hogy minden a helyén van e, nem e sérült semmi

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 12. 18:05 Privát üzenet
Zzzoli nevű felhasználó válasza:

[link]

Itt processzor hibát ír, de a processzor nem megy tönkre az eldőléstől és a 1151-es foglalatból sem ugrik ki könnyedén.

Akármi okozhatja, meg kell nézni, ha a proci nem kap tápot, akkor is processzorhibát jelezhet.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 12. 18:16 Privát üzenet

Sokan úgy tudják, hogy AMI BIOS-nál/UEFI-nél az 5 rövid csipogás csak processzor hibát jelent.

Igazából az 5 rövid hangjelzés azt jelzi, hogy valamelyik komponenssel bár van kapcsolat, de súlyos problémák merültek fel. Kvázi "panaszkodik" az alaplap.

Valamelyik alkatrész (RAM, VGA, CPU) nem megfelelően érintkezik. Mozgass át benne mindent. Lehet kicsúszott például a videókártya a PCIe slotból és nem érintkezik megfelelően: 5 rövid beep...

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 12. 18:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A videókártyát tegnap kivettem ès ugyanúgy csipogott holnap vagy holnap után megnèzem hogy úgy jó e

# 4/4Időpont okt. 12. 20:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy LED asztali lámpának ha kiég az izzója utána nem is lehet használni (úgy értem újat kell venni)?
Hogyan tudom töröltetni a videót? Régebben feltettem egy videót youtube-ra, de nem sokkal utána készüléket váltottam és eltünt annak a fiókomnak a jelszava.
Mai napon vettem egy acer laptopot ami tök jól működik, csak Windows 8.1 van rajta és Windows 7-et szeretnék. Ha én feltelepítem a Windows 7-et akkor utána milyen drivereket kell...
Mi lehet a probléma? Xbox one s konzolomon játék közben néha fura hangot ad ki a képernyő megáll és utána random kilép a menübe
Mikor újraindítom a gépem,5 percig megy rajta az internet, utána bedöglik, és semmi. De telefonon semmi. Mi lehet a baja?
"A képernyőillesztő program nem válaszolt és utána helyreállt"?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!