Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma regisztráltam okményirodába...

Ma regisztráltam okményirodában egy ügyfélkaput, és azóta probalok regisztrálni, de nem engedni, mondván hogy az ügyfél azonositása sikertelen. Mindent megprobaltam több böngészőt, töröltem előzményt, cookit, stb. Mégsem jo. Mi a baj?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 10:10
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Most akkor regisztráltál vagy nem?

Ha az okmányirodában megvolt, akkor otthon már csak be kell lépned.

2018. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2018. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Küldött egy email-t ahol uj jelszot kell megadnom,felhasznalonevet stb. Na ott nem sikerül ezeket letudni
2018. okt. 17. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig a személyes reg. után kapott e-mailben egyértelműen le van írva. Nekem 4 napja elsőre sikerült.
2018. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3-ra:

ott a felh. név a kapott papíron van rajta, a jelszót pedig magad találod ki, a leírt szabályoknak megfelelően.

2018. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1-nek:

nem úgy megy, először érvényesíteni kell a személyes reg.-et, és új jelszót kreálni.

2018. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jó, de mi olyan bonyolult abban?

Egyébként meg nem kell újra regisztrálni, én arra értettem.

2018. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem bonyolult, ráadásul teljesen korrektül van leírva. Minimális szövegértési készség kell csak hozzá...
2018. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!