Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért sípol a lopásgátló kapu...

Miért sípol a lopásgátló kapu állandóan BEFELE menet? Nem loptunk életünkben egyszer sem, így lopott árut sem tudtunk bevinni.

Figyelt kérdés

Nem először fordul elő az eset, de két szupermarket lopásgátló kapuja szórakozik velünk. Menyasszonyommal bemegyünk az üzletbe és befelé sípol a lopásgátló.3. alkalommal menyasszonyom kivette az egyetlen dolgot a kis táskából. A pénztárcáját. Stradivarius termék.6 hónapja vele van sosem csipogott be. A pénztárcában nyílván pénz, azon kívül a világ összes törzsvásárlói kártyája.

De ennyi. Átnéztem a tárcát, de nincs benne hagyott lopásgátló. Valami ötlet?



2018. okt. 20. 16:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg a tárca ki lett próbálva, arra jelzett be.
2018. okt. 20. 16:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Bele van varrva, és nem inaktiválták vásárláskor
2018. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem én, de akkor 6 hónapig miért nem jelzett soha? :D
2018. okt. 20. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj ez nem egy nagy ötlet. Még arra is gondolhatnak az őrök, hogy a lopott árut jól eldugva kivinni, és ha bejelez, akkor arra kütyüre fogni.
2018. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

18:33

Ha lopni akarnék nem osztanám meg a kérdést a fórumon. :D Értelmezd a kérdésem és ha tudsz érdemben válaszolni, kérlek tégy így. Gondolom voltál biztonsági őr korábban. Ezért a feltételezés.

Ja egy kis mellékinfó. Kifele nem mindig sípol ;)

2018. okt. 20. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:

"Még arra is gondolhatnak az őrök, hogy a lopott árut jól eldugva kivinni, és ha bejelez, akkor arra kütyüre fogni."


Ez nem pont így működik, ilyenkor külön tesztelik a probléma forrását. Vagyis külön a pénztárcát, utána a többi cucc még besípolhat.


Másrészt viszont nem kellene ennyire rosszindulatúnak lenni. Fórumokon sokan hadilábon állnak az életszerűség felismerésével igazság-hazugság eldöntésével.


Sőt, kimondott paranoid mentális betegekkel is találkoztam már, nem egyszer, akik például rólam is olyan észbontó hülyeségeket találtak ki, fantáziáltak egy fórumos vita hevében, hogy az valami elképesztő. Ilyeneknek azután vannak "okosságai", tévképzetei politikáról is, bármiről. Szinte nem is értem az ilyet, másrészt csak arra tudok gondolni, hogy egyszerűen beteg az ember és kész.

2018. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most velem is ugynaez a helyzet…ugyanúgy stradivarius pénztárca…
2023. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!