Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan problémám a...

Lenne egy olyan problémám a számítógépemmel, hogy bekapcsolás után a ventillátorok felpörögnek, egy piros led folyamatosan világít, viszont nem ad jelet sem a monitornak, sem a csatlakoztatott USB kábeleknek, adaptereknek. Mit lehet ezúton tenni?

Figyelt kérdés
Szeretném segítségeteket kérni, nagyon sok lehetőséget megpróbáltam már. Az anyagi keretem végett viszont nem engedhetem meg magamnak a szerelőket. Válaszotokat előre is köszönöm!
2018. nov. 6. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagy probléma.

Ennek ellenére nincs általános gyógyír, amit ide leírva sikeresen alkalmazhatsz. Főként azért, mert gőzünk sincs hogy milyen géped, milyen összeállításban üzemel.

A "sok lehetőséget megpróbáltam már" dolog nem tudjuk mit takar, és milyen információra tettél szert általa.

Ezt sem ártana megosztani velünk.

Nem lehetetlen a dolog, de a kérdés feltevésének formájában tű a szénakazalban.

2018. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem engedhetem meg magamnak a szerelőket."


Ne aggódj, szerelők között is van olyan, kiírta egyik szakmai fórumon, hogy már mindent elkövetett, kecskét áldozott, meg ilyesmi, segítsünk!


Vicceskedni igen, de azt már nem bírta leírni, hogy konkrétan mit csinált. Állítólagos szakember létére.

2018. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elnézést, szakember nem vagyok. A számítógépem információi: Intel Core i5 processzor, Nvidia Geforce 750 ti videókártya, 8gb RAM, 500gb SATA 3 HDD

Amit megpróbáltam a probléma megoldása végett: Memóriát kivettem, vártam vele, majd vissza tettem.(olvastam más fórumokon), egy ramot kivettem, megpróbáltam beindítani, majd megcseréltem a ramokat, de ez sem volt megoldás, a videókártyát kivettem, megpróbáltam elindítani, úgy bekapcsolt, és kapott is jelet minden.

Valószínű, hogy az alaplapom adhatta meg magát?

2018. nov. 8. 07:33
 4/4 anonim ***** válasza:

"a videókártyát kivettem, megpróbáltam elindítani, úgy bekapcsolt, és kapott is jelet minden."

Akkor kész is van.

2018. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!