Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-cigi porlasztót elég kitiszt...

E-cigi porlasztót elég kitisztítani?

Figyelt kérdés
Szóval van egy Ego MT3 típusú e-cigim, viszont dohányboltban nem kapható hozzá porlasztó. Youtube-on fent van egy csomó videó arról hogyan kell kitisztítani meg karbantartani. Szóval a kérdés az, hogy elég kitisztítani, ha nem,akkor hogyan kell házilag "újraépíteni"? És mi történik ha kiégett porlasztót használom továbbra is, vannak egészségügyi következményei? A válaszokat előre köszönöm!

2018. nov. 12. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha üvegszálas (de csak akkor!), akkor ki kell égetni. Részletezzem, vagy tudod, miről van szó?
2018. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Részlezezd kérlek, elég kezdő vagyok a témában. Youtube-on láttam egy videót, hogy ugyanezen a típuson leégették róla egyszerűen a koszt.Ez lehet? Akkor nem is kell újat vennem?
2018. nov. 12. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, le kell égetni a koszt róla. De mondom, ez csak akkor megy, ha üvegszálas a porlasztó, ha vattás, akkor elég a vatta.

Először folyóvíz alatt elmosod a porlasztót, megtörölgeted az alját, rácsavarod az akksira, elkezded izzítani, és amikor látod, hogy már kezd vörösizzani, erősen lefújod róla a kokszot. Majd elengeded a gombot, és újra megcsinálod ugyanezt 4-5x. Én ezután is el szoktam mosni.


Ezzel egy darabig ki lehet tolni a porlasztó élettartamát, de azért nem a végtelenségig.

2018. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 12. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!