Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rosszul használom az e-cigim?

Rosszul használom az e-cigim?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy elektromos cigarettát...(Joyetech Ego AIO) még a hét elején porlasztót cseréltem benne mert a réginek már elég koxos íze volt.(kb. két hétig használtam nem nagy rendszerességel)Ezen a héten már naponta használtam... A mai nap folyamán éreztem, hogy ennek is most már égetett íze van(Epres liquidet használok szóval nem leves hibája), Mi a baja van? Ráadásul a szipka alatt lévő sityak(ahova betekerem a porlasztót) forró mikor intenzívebben használom.

2018. nov. 15. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a liquid is vacak, tedd ezt félre, és próbálj másikat.

Esetleg próbáld meg nagyobb intenzitással szívni, hogy több levegőt kapjon, így jobban hűljön.

Esetleg máshonnan vegyél porlasztót, azok közt is van egy rakat selejt.

2018. nov. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előbb engedd el a tűzgombot, mint ameddig szívod, ez segít a porlasztónál és a tank felmelegedése ellen is (kicsit).

Az AIO ilyen... Forrósodik mindenhol, a szipkánál is.

2018. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!