Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Találtam egy clone, nem...

Találtam egy clone, nem márkás kvarcjátékot eldobva, működik viszont levágták róla a joystickot. Nem nagyon összegű lehet, valaki nem ismeri hogy nézhetett ki?

Figyelt kérdés
Kép róla: [link]

2018. nov. 15. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elindítod és érintgeted a vezetékeket egymáshoz, hamar rájössz a bekötésére.
2018. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Ez is egy hihetetlen magyaros butaság, elnevezték kvarcjátéknak, mert a régi kvarcóráknak is mono LCD kijelzője volt, amit persze elneveztek kvarckijelzőnek.


Holott a kvarcóra a rezgőkvarc időalapról kapta a nevét, aminek a pontosságát köszönheti. Ez egy apró kis alkatrész a belsejében, de ilyen van a számítógépek alaplapján is stb.


A kijelző meg ugyebár simán LCD, semmi köze a kvarchoz.

2018. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kettes! Te aztán qrva sokat segítettél a tudálékos nagyképűségeddel.
2018. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Pedig igaza van, akár tetszik, akár nem. Ráadásul joystick sem volt ezeken.
2018. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ez volt a cél, szerinted minek "járok" ide?

Szabadidő eltöltése, okoskodás, tudálékoskodás.

Mellesleg azért néha segítek is.

Veled most totálisan kiszúrtam, mert olyan tudást vertem a fejedbe, amire azért is emlékezni fogsz.

Szívesen.

2018. nov. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!